Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri Türkiyede Gösterime Girdi.

Amazonun merakle beklenene dizisi yüzüklerin efendisi serisisnin yeni dizisi olan üzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri Türkiye Amazonda gösterime girdi.

Amazon Studios, dizi tarihinin en pahalı yapımı Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri dizisinin ilk sezonu merakla bekleniyordu. Bu dizi tüm dünyada ve Türkiye’de haftalık olarak yayınlanacak. Bugün ilk 2 bölümü gösterime girecek olan dizinin ilk sezonunda toplamda 8 bölümü Amazon Prime üyeleriyle buluşacak.

Dizi, Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit üçlemesinden binlerce yıl öncesinde geçen olayları konu ediniyor. İnsan krallığı Numenor’un yükselişi ve ardından düşüşü, Melkor’un Gazap Savaşı’nda yenilmesinin ardından sağ kolu Sauron’un kayıplara karışması ve sonrasında bilinen üçlemenin de odak noktası tek yüzük ve diğer yüzüklerin ortaya çıkışını anlatacak.

Dizinin maliyeti yaklaşık 465 milyon dolarlık maliyetiyle tarihin en yüksek bütçeli dizisi olarak tarihe geçti.

The Lord of the Rings: The Rings of Power dizisinin oyuncu kadrosu şöyle:

Peter Mullan, Cynthia Addai-Robinson, Robert Aramayo, Owain Arthur, Maxim Baldry, Nazanin Boniadi, Morfydd Clark, Ismael Cruz Córdova, Charles Edwards, Trystan Gravelle, Lenny Henry, Ema Horvath, Markella Kavenagh, Joseph Mawle, Tyroe Muhafidin, Sophia Nomvete, Lloyd Owen, Megan Richards, Dylan Smith, Charlie Vickers, Leon Wadham, Benjamin Walker, Daniel Weyman ve Sara Zwangobani.

Dizinin fragmanı aşşağıda:


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir