Xiaomi'nin en iyileri küresel pazara çıkacak: Xiaomi 13 Ultra

Xiaomi’nin en iyileri küresel pazara çıkacak: Xiaomi 13 Ultra

Xiaomi, amiral gemisi serilerinde genellikle üç farklı telefon yayınlar. Xiaomi’nin amiral gemisi serisindeki en iyi telefonlar Pro ve Ultra’dır . Xiaomi, Mi 10 serisini 2020’de piyasaya sürdü, bunlar Mi 10, Mi 10 Pro ve Mi 10 Ultra. Xiaomi Mi 10 Ultra , küresel pazarda hiçbir zaman mevcut değildi, bu yüzden onun yerine sadece Çin’de satıştaydı.

Xiaomi Mi 11 Ultra

Mi 11 Ultra ile işler değişti. Ultra modelinin dünya çapında satışları Mi 11 Ultra ile başladı ancak tüketiciler 1500$’lık pahalı fiyat etiketi nedeniyle satın almayı tercih etmedi . Küresel ilk çıkışından sonra 1200 dolara satışa çıktı , ancak yine de diğer amiral gemisi rakiplerinden önemli ölçüde daha pahalıydı.

Xiaomi 12S Ultra

Xiaomi , Çin’de düzenlediği 4 Temmuz tanıtım etkinliği ile Xiaomi 12S serisini tanıttı. Android Central , telefonla ilgili bir inceleme yayınladı ve her yerde bulunmadığı gerçeğine dikkat çekti. Xiaomi CEO’su Lei Jun , makaleyi Twitter’da paylaştı ve “Ultra’nın bir sonraki yinelemesi küresel pazarlarımızda satışa sunulacak!” diyor. .

Lei Jun, Xiaomi 13 serisinin çıkacağına dair daha fazla söylenti olarak Xiaomi 13 Ultra’nın dünya çapında satılacağı gerçeğinden çokça söz edilecek gibi görünüyor .


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir