Ubisoft+, Samsung Gaming Hub Aracılığıyla 10 Ekim'e Kadar Ücretsiz Oluyor; PC'de de Mevcut

Ubisoft+, Samsung Gaming Hub Aracılığıyla 10 Ekim’e Kadar Ücretsiz Oluyor; PC’de de Mevcut

Çevrimiçi olarak göreceğiniz pek çok dijital vitrin, oyun olsun ya da olmasın, Amazon Prime, PlayStation Plus ve EA Play gibi premium üyelik planlarına sahip olma eğilimindedir. Böyle bir durum olan Ubisoft+, Ubisoft Connect üzerinden yürütülür ve bugün belirli kullanıcılar için özel bir anlaşmaları vardır.

Samsung Gaming Hub burada devreye giriyor. Samsung Gaming Hub, belirli yeni Samsung TV’lerde bulunan bir hizmettir ve Ubisoft Connect’in yanı sıra Xbox Game Pass gibi başka oyun hizmetlerine de sahiptir. Her neyse, Ubisoft, her ikisi de Samsung Gaming Hub’da sunulan Amazon Luna ve Google Stadia aracılığıyla bir aylık Ubisoft+ aboneliğini ücretsiz olarak sunuyor.

Her iki bulut hizmeti de, Far Cry 6, Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege ve WatchDogs Legion gibi oyunlar da dahil olmak üzere Ubisoft’un geniş kitap kitaplığına aylık erişim sağlar. Yine de, Ubisoft’un web sitesine giderseniz, ücretsiz ayın temel bilgisayar kullanıcıları için de geçerli olduğunu göreceksiniz.

Dahil edilen oyunlardan bazıları, yukarıda bahsedilen WatchDogs Legion’s Ultimate Edition veya Assassin’s Creed Valhalla Complete Edition gibi abonelikte bulunan yükseltilmiş sürümlere de sahip olacak. Oyuncular, şirketin web sitesinde veya masaüstü bilgisayarlarda Ubisoft Connect uygulaması aracılığıyla kaydolabilir. Ücretsiz ayı kullandıktan sonra, 30 gün boyunca Ubisoft’un sunduğu kitaplığın tamamına erişebileceksiniz. Bundan sonra, hizmetin devam etmesi için aylık 14,99 USD ödemeniz gerekecek.

Hizmete sahip bir oyununuz varsa ve aboneliğiniz sona ererse, endişelenmeyin; Abone olmadan önce sahip olduğunuz tüm oyunlara veya DLC’ye erişmeye devam edebileceksiniz. Ancak, gerekli içeriği satın almadığınız sürece diğer başlıklar ve DLC kaybolacaktır. Daha fazla bilgi edinmek ve ücretsiz Ubisoft+ ayınızı kullanmak için web sitelerinde bunu yapabilirsiniz . Bu teklif 10 Ekim 2022’ye kadar geçerli kalacak. Ardından hizmet yenilenecek.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir