Resident Evil Village Direktörü Birinci ve Üçüncü Şahıs Görüşüne Yorum Yapıyor; Her ikisi de Serideki Gelecekteki Girişler için Dikkate Alınacaktır

Resident Evil Village Direktörü Birinci ve Üçüncü Şahıs Görüşüne Yorum Yapıyor; Her ikisi de Serideki Gelecekteki Girişler için Dikkate Alınacaktır

Resident Evil Village, Capcom’un survival-horror serisinin birinci şahıs bakış açısına sahip ikinci ana girişidir ve her iki oyunda da oyunun yönetmenine göre deneyimi daha korkutucu ama muhtemelen biraz daha zorlaştırmıştır.

Geçen hafta Tokyo Game Show 2022 sırasında Dengeki ile konuşan yönetmen Kento Kinoshita, hem birinci hem de üçüncü şahıs görüşüne yorum yaparak, birinci şahıs deneyimleri daha korkutucu hale getirirken, bazı oyuncuların karakterlerini ekranda görmemekten hoşlanmadığı için oynamalarını daha zor hale getirmiş olabileceğini söyledi. veya düşmanların nerede olduğunu söylemekte zorlanıyorum. Bu nedenle serinin sekizinci ana girişine DLC olarak üçüncü şahıs seçeneği eklenecektir. Bununla birlikte, Resident Evil Village direktörü, serinin sekizinci girişinde üçüncü şahıs bakış açısının uygulanmasıyla fark ettiği gibi, farklı deneyimler sağladığı için iki kamera seçeneğinin daha iyi olacağını düşünmüyor. Serideki gelecekteki girişlere gelince, Kento Kinoshita her iki seçeneğin de dikkate alınacağını doğruladı, ancak ikisini de aynı anda sağlamak zor olabilir.

Daha önce de belirtildiği gibi Resident Evil Village, Gold Edition’ın PC, konsollar ve Stadia’da piyasaya sürüleceği gün 28 Ekim’de Mercenaries Ek Emirleri ve Shadows of Rose ekstra hikayesinin yanında üçüncü şahıs modu alacak. Winter’ın Genişleme dlc’si hakkında aşağıdaki genel bakıştan daha fazla bilgi edinebilirsiniz:

  • Üçüncü Kişi Modu – İçeriğin ilk parçası Üçüncü Kişi Modudur. Bu, ana hikaye modunu üçüncü şahıs bakış açısıyla oynamanıza izin verecektir. Bu yeni bakış açısı, Ethan’ı düşmanlarıyla yüzleşirken görmenizi sağlayacak. Resident Evil Village’ı henüz deneyimlememiş olanlarınız kadar yeni olanlarınız da hikayeyi bu yeni bakış açısıyla deneyimleyebilir.
  • Paralı Askerler Ek Emirler – Sonraki Paralı Askerler Ek Emirler. Arcade benzeri aksiyon çekim deneyimi, ek aşamalar ve tamamen hazırlanmış Chris Redfield, dev bir çekiç kullanan ve manyetik kuvvetleri kontrol etme yeteneğine sahip Karl Heisenberg ve dokuz metreden daha uzun olan Alcina Dimitrescu gibi yeni oynanabilir karakterlerle geri dönüyor. Her biri kendi başına benzersizdir, bu yüzden bundan zevk alacağınızdan eminiz!
  • Gülün Gölgeleri – Ve Son olarak, Gülün Gölgeleri. Oyuncular Rose’u Resident Evil Village’ın ana hikayesinde bir bebek olarak gördüler. Bu DLC, orijinal kampanyadan 16 yıl sonra hayatta kalma hikayesini gösterecek. Bazı ekran görüntülerinin yanı sıra Shadows of Rose’a genel bir bakışımız var ve bu yeni hikayenin neye yol açacağını hayal etmekten keyif alacağınızı umuyoruz. Resident Evil Village olaylarından 16 yıl sonra … Ethan’ın sevgili kızı Rosemary Winters büyüdü ve şimdi korkunç güçlerle mücadele ediyor. Lanetinden kurtulmanın bir yolunu arayan Rose, Megamycete’nin bilincine girer. Rose’un yolculuğu onu geçmişin anılarının çarpık ve çarpık bir kabus dünyası yaratmak için geri döndüğü gizemli bir alana götürür.

Resident Evil Village artık PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One ve Google Stadia’da kullanılabilir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir