Marvel'in Spider-Man Remastered PC Yeni Videosu NVIDIA DLSS 3 Desteğine İlk Bakış

Marvel’in Spider-Man Remastered PC Yeni Videosu NVIDIA DLSS 3 Desteğine İlk Bakış

Marvel’in Spider-Man Remastered’i NVIDIA DLSS 3’ü destekleyen başlıklar arasında yer alacak ve bugün çevrimiçi paylaşılan yeni bir video, yükseltme teknolojisinin yeni sürümünün sorunsuz performansla nasıl harika görseller sunacağına ilk bakış sunuyor.

NVIDIA tarafından GeForce YouTube kanalında paylaşılan yeni video, DLSS 3’ün ışın izleme özelliği etkinken getirdiği büyük performans iyileştirmelerini, bazı durumlarda saniyede yüz kare ile vurguluyor.

Daha önce de belirtildiği gibi, Marvel’in Spider-Man Remastered’i, dünkü açılış konuşması sırasında ortaya çıkan yükseltme teknolojisinin yeni sürümü olan NVİDİA DLSS 3’ü destekleyecek birçok başlıktan sadece biri olacak. Bunu destekleyecek başlıklar arasında Cyberpunk 2077, Microsoft Flight Simulator, The Witcher 3: Wild Hunt, Hogwarts Legacy ve diğerleri yer alacak.

Marvel’in Spider-Man Remastered’i artık dünya çapında PC ve PlayStation 5’te mevcut.

Daha Büyük Ol
İkonik Marvel kötüleri Marvel’in New York’unu tehdit ettiğinde, Peter Parker ve Örümcek Adam’ın dünyaları çarpışıyor. Şehri ve sevdiklerini kurtarmak için ayağa kalkmalı ve daha büyük olmalı.

Örümcek Adam gibi hisset
Maskenin arkasında sekiz yıl kaldıktan sonra, Peter Parker bir suçla mücadele ustasıdır. Doğaçlama dövüş, dinamik akrobasi, akıcı şehir geçişi ve çevresel etkileşimlerle daha deneyimli bir Örümcek Adamın tüm gücünü hissedin.

Dünyalar çarpışıyor
Peter Parker ve Örümcek Adam’ın dünyaları, aksiyon dolu orijinal bir hikayede çarpışıyor. Bu yeni Spider-Man evreninde, Peter ve Spider-Man’in hayatlarından ikonik karakterler yeniden tasarlandı ve tanıdık karakterleri benzersiz rollere yerleştirdi.

Marvel’in New York’u senin oyun alanın
Büyük Elma, Marvel’in Örümcek Adam’ında hayat buluyor. Hareketli mahallelerde dolaşın ve ikonik Marvel ve Manhattan simgesel yapılarının nefes kesen manzaralarını yakalayın. Gerçek gişe rekorları kıran eylemde destansı yayından kaldırmalarla kötü adamları yenmek için çevreyi kullanın.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir