iOS 16'da Aynı Anda Birden Fazla Fotoğraf Nasıl Düzenlenir

iOS 16’da Aynı Anda Birden Fazla Fotoğraf Nasıl Düzenlenir

iOS 16, tüm uyumlu iPhone modelleri için çok sayıda ileriye dönük özellikle doludur. Sosyal medya platformlarında yayınlamak üzere fotoğrafları veya videoları düzenlemek için iPhone’unuzu kullanıyorsanız, işleri sizin için kolaylaştıracak gizli bir numara var. Çoğu zaman, düzenlemek ve hikayenize veya akışınıza göndermek istediğiniz birden fazla fotoğraf veya video vardır, ancak bu çok zaman alabilir. Tüm uyumlu iPhone modellerinde iOS 16 çalıştıran iPhone’unuzda birden fazla fotoğrafı düzenleme seçeneğiniz var. Nasıl yapabileceğinizle ilgili daha fazla ayrıntı okumak için aşağı kaydırın.

iOS 16’da Aynı Anda iPhone’unuzda Birden Çok Fotoğrafı Düzenleyin – Basit Adımlar!

iOS 16’da aynı anda birden fazla fotoğrafı düzenleme işlemi oldukça basittir. Ancak, ön planda mevcut değildir ve biraz kazma gerektirir. Sonuç olarak, aynı anda birden fazla fotoğrafı düzenleyebileceksiniz. İlk fotoğrafta yapılan aynı düzenlemelerin diğer fotoğraflara da çevrileceğini unutmayın.

Tekniğe aşina değilseniz, iOS 16’da aynı anda birden fazla fotoğrafı nasıl düzenleyeceğinizi öğrenmek için aşağıdaki adım adım talimatları izleyin.

Adım 1 : Yapmanız gereken ilk şey, fotoğrafı Fotoğraflar uygulamasında açmak ve Düzenle’ye dokunmak .

iOS 16 çalıştıran iPhone'da Birden Çok Fotoğraf Nasıl Düzenlenir

Adım 2 : Tercihlerinize göre fotoğraf veya video üzerinde gerekli düzenlemeleri yapın.

iOS 16 çalıştıran iPhone'da Birden Çok Fotoğraf Nasıl Düzenlenir

Adım 3 : Düzenleme tamamlandığında, arayüzün sağ üst köşesindeki üç noktaya dokunun, Düzenlemeleri Kopyala’yı seçin ve ardından Bitti’ye dokunun .

iOS 16 çalıştıran iPhone'da Birden Çok Fotoğraf Nasıl Düzenlenir

Adım 4 : Fotoğraflar uygulamasında düzenlemek istediğiniz fotoğrafları seçin ve ardından arayüzün sağ alt köşesindeki üç noktaya dokunun.

iOS 16 çalıştıran iPhone'da Birden Çok Fotoğraf Nasıl Düzenlenir

Aynı anda birden fazla fotoğrafı düzenlemek için yapmanız gereken tek şey bu. Daha önce yaptığınız düzenleme, seçilen tüm fotoğraflara uygulanacaktır. İşlem oldukça basittir ve herhangi bir üçüncü taraf uygulamasının kullanılmasını gerektirmez. İOS 16 çalıştıran iPhone’unuzda birden fazla fotoğrafı düzenlemenin çok uygun bir yoludur.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir