Galaxy S23 Ultra İlk Düzenleyici Sertifikasını Aldı

Galaxy S23 Ultra İlk Düzenleyici Sertifikasını Aldı

Galaxy S23 Ultra’nın çok yakında çıkacağını ve telefonun önümüzdeki yıl piyasaya çıkacağını biliyoruz . Şimdiye kadar, yaklaşmakta olan akıllı telefon hakkında bir takım ayrıntılar duyduk ve bugün, yaklaşmakta olan amiral gemisinin tamamı Çin’in düzenleyici kurumu 3C’den geçti.

Bu, Samsung’un Galaxy S23 Ultra’nın geliştirilmesinde ilerlemeye karar verdiği ve telefonun 3C’den onay aldığı anlamına geliyor. Uygulama, Çin sosyal medyası Weibo’da ortaya çıktı ve telefon hakkında pek bir şey açıklamasa da, bir SM-S918 model numarasına sahip olacağını biliyoruz ve hatta düzenleyici, cihazı 25W EP-TA800 duvar şarj cihazı kullanarak test etti.

Galaxy S23 Ultra, SM-S918 Model Numarasına Sahiptir ve Çin’deki Sertifikasyondan Geçti

Buna ek olarak, 3C uygulaması Galaxy S23 Ultra’nın Vietnam’ın Thai Nguyen şehrinde üretildiğini de doğruladı. Samsung’un akıllı telefonların çoğunu, şirketin yıllık 1200 milyon adetlik bir kapasiteye ulaşmayı başardığı Vietnam’da ürettiği bilindiği için bu sürpriz olmamalı.

Bahsedilen şarj cihazı söz konusu olduğunda, telefonun pil kapasitesi hakkında hala bir şey söylemiyor. Telefonun kutuda şarj cihazıyla gönderilmeyeceğini biliyoruz.

Bununla birlikte, Samsung, daha iyi kablosuz şarja izin verecek yeni bir Şarj Merkezi üzerinde çalışıyor gibi görünüyor ve bunu, şirketin Galaxy S23 Ultra da dahil olmak üzere bir dizi cihazı tanıtmaya hazır olduğu bir sonraki Galaxy Unpacked etkinliğinde görebiliriz.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir