Mertnes

Galatasaray Mertens ile Anlaşmaya Yakın

Napoli’den uzun yıllar sonra ayrılarak İtalya kariyerini noktalayan Dries Mertens’in yeni takımı Galatasaray olabilir. İtalyan basınında yer alan iddialara göre 35 yaşındaki oyuncu ile sarı-kırmızılılar anlaşma konusunda önemli mesafe kaydetti. Yıldız oyuncuya 3.5 milyon Euro’luk sözleşme öneren Galatasaraylı yetkililer beklemeye geçti.

Önümüzdeki sene şampiyonluğa oynayacak bir kadro kurmayı planlayan Galatasaray’da taraftarları heyecanlandıracak bir hamle geliyor. 35 yaşındaki Mertens ile görüşme sağlayan Galatasaray’da ilk gelen haberler olumlu yönde…

GALATASARAY ÇOK İSTİYOR

dries-mertens-champions-1582702567-32421

Önümüzdeki sezon kesin olarak şampiyon olmak isteyen Galatasaray’da Mertens ile görüşme gerçekleşti. Sarı-kırmızılı yetkililer Mertens’e ilk teklif olarak senelik 3.5 milyon Euro önerdi. İlk görüşmenin olumlu geçtiğini öğrenilirken Okan Buruk’un da bu transfer onay verdiği öğrenildi. Geçen sezon Napoli’de 37 resmi maçın 19’una ilk 11’de başlayan Mertens, 13 kez rakip fileleri havalandırırken, 2 de asist yaptı. Galatasaraylı taraftarlar Mertens için ”Gelirse bizi şampiyon yapar.” şeklinde yorumlarda bulundu.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir