Cyberpunk 2077, Edgerunners Destekli Geri Dönüşüne Devam Ediyor

Cyberpunk 2077, Edgerunners Destekli Geri Dönüşüne Devam Ediyor

Geçen hafta, CD Projekt RED’in Cyberpunk 2077’sinin oyuncu sayısında, muhtemelen şu anda Netflix’te bulunan Edgerunners animesinin neden olduğu ani bir artışı ele aldık .

Anlık bir toparlanma olarak reddedilebilecek olan şey, yine de çok daha istikrarlı bir geri dönüşe dönüşüyor. Cyberpunk 2077 şimdi bir kez daha Steam’de en çok satan oyunlardan biri oldu ve kendisini yeni piyasaya sürülen (ikincisi) veya yakında çıkacak olan iki oyun olan EA Sports FIFA 23 ve Return to Monkey Island’dan sonra küresel grafikte üçüncü sıraya yerleşti. serbest bırakıldı (eski).

Açık dünya birinci şahıs aksiyon RPG’si de bugün erken saatlerde 136.7K eşzamanlı oyuncuya ulaştı. Bu, endüstri analisti Benji-Sales’in Twitter’da belirttiği gibi, The Witcher 3: Wild Hunt’ın şimdiye kadar sahip olduğundan çok daha fazlası.

Tabii ki, Cyberpunk 2077’nin tüm zamanların rekoru çok daha yüksek, aynı anda bir milyondan fazla oyuncuya kayıt yaptırdı. Nitekim PlayStation 4 ve Xbox One’daki sorunlardan kaynaklanan tüm olumsuzluklara rağmen oyun, SuperData Research tarafından şimdiye kadarki en büyük dijital lansman ilan edildi.

Makalenin başında bahsedildiği gibi, yeniden canlanmanın büyük bir kısmının, etkileyici dünya inşası, eğlenceli karakterleri ve mükemmel animasyonu (Studio Trigger tarafından yapılan) ile eleştirmenler ve hayranlardan evrensel beğeni alan Edgerunners anime TV dizisine borçlu olduğuna inanılıyor. Little Witch Academia’nın arkasındaki Japon ekibi). Polonyalı stüdyo Netflix etkisinden ilk kez zevk almıyor, aynı şey The Witcher’ın ilk sezonu akış hizmetinde kullanıma sunulduğunda da oldu .

Bununla birlikte, Edgerunners birçok hayranda Cyberpunk 2077’ye geri dönme arzusunu tetiklemiş olsa da, CD Projekt RED’in çeşitli büyük güncellemeler yoluyla yaptığı çalışmalar da göz ardı edilmemelidir. 2020’nin sonundan bu yana geliştiriciler, çeşitli oyun alanlarını iyileştirmek, hataları düzeltmek ve dengeleme değişiklikleri yapmak için çok çalıştı. Netflix TV dizisiyle birlikte piyasaya sürüldüğü için Edgerunners olarak adlandırılan 1.6 Güncellemesi , uzun zamandır beklenen dönüşüm özelliğini ekleyerek oyuncuların en kullanışlı zırh setlerini giyerken nihayet şık görünmelerini sağladı.

CD Projekt RED, gelecek yıl çıkması beklenen Phantom Liberty genişlemesinden önce araçtan araca mücadeleyi ve polis sistemini elden geçirmeye söz verdiğinden Cyberpunk 2077’ye daha fazlası geliyor . Ek olarak, PC fanları yakında gelişmiş bir ışın izleme destekli Overdrive Moduna tabi tutulacak .


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir