Apple Yen Çıkacak Olan iPad Ve Mac'leri Bültenlerle Tanıtmayı Planlıyor.

Apple Yen Çıkacak Olan iPad Ve Mac’leri Bültenlerle Tanıtmayı Planlıyor.

iPhone 14 etkinliğinin aksine, Apple’ın yaklaşan iPad’leri ve Mac’leri için farklı planları olabilir ve her iki ürün grubunu da gerçek ortamda ev sahipliği yapmak yerine basın bültenleri aracılığıyla yayınlayabilir.

Güncellenmiş MacBook Pro Modelleri Sonuçta 3nm M2 Pro veya M2 Max İçermeyebilir

Apple’ın 2022 yılı sona ermeden önce devam etmesi gereken çok sayıda ürün sürümü var ve Bloomberg’den Mark Gurman, aşağıdakilerin önümüzdeki haftalarda gerçekleşeceğine inanıyor.

“Son zamanlarda Apple’ın 2022 için kalan ürün sürümleri hakkında çok düşündüm. Takvim 2023’e dönmeden önce piyasaya sürülme olasılığının yüksek olduğuna inandığım şey şu:

M2 ve M2 Pro Mac mini’ler

M2 Pro ve M2 Max 14 inç ve 16 inç MacBook Pro’lar

M2 11 inç ve 12,9 inç iPad Artıları”

Gurman’ın haber bültenindeki gücü düşük maliyetli bir iPad 10 lansmanı belirtmedi ve bu konuda oldukça fazla şey duyduğumuzdan, muhabirin listesine dahil edileceğini düşündük. Bu tahminle ilgili ilginç olan şey, fiziksel bir olay yerine, açılışların basın bültenleri aracılığıyla resmi hale getirileceğidir.

Bu yaklaşım, M2 Pro ve M2 Max olacak olan güncellenmiş 14 inç ve 16 inç MacBook Pro modellerine güç sağlayan yongaların, daha önce bildirildiği gibi TSMC’NİN 3nm mimarisinde değil, bunun yerine 5nm işleminde seri üretilebileceği anlamına gelebilir.

iPad Pro modellerine gelince, muhtemelen yeniden tasarlanan MacBook Air’i besleyen M2 SoC ile gönderilecekler, ancak yaklaşmakta olan 11 inç ve 12,9 inç modellerden estetik bir değişiklik olmaması, müşterilerin M1 iPad Pro’yu daha çekici bir güncelleme yoluna girene elinde kadar tutacakları anlamına gelebilir.

Ekim ayının başlaması için bir haftadan az bir süre kala, Apple’ın planlarının gerçekte ne olduğunu göreceğiz, bu yüzden bizi takip etmeye devam edin.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir