Apple Watch Pro, Tasarım Değişikliği Nedeniyle Mevcut Nesil Saat Kordonlarıyla Uyumlu Olmayacak

Apple Watch Pro, Tasarım Değişikliği Nedeniyle Mevcut Nesil Saat Kordonlarıyla Uyumlu Olmayacak

Apple Watch Pro’nun gelişi, müşterilerin yalnızca bu cihaz için daha yüksek bir meblağ ödemesi gerekmediği, aynı zamanda seçtikleri bir saat kayışı için fazladan harcama yapmaları gerekebileceği anlamına geliyor. Bir söylentiye göre üst düzey Apple Watch, mevcut nesil saat kayışlarıyla uyumlu olmayacak.

Farklı Bir Kaynaktan Alınan Bilgiler, Apple Watch Pro’nun Mevcut Nesil Saat Kordonlarına Uyabileceğini, Ancak Sadece Çok Az Uyabileceğini İddia Ediyor

Weibo’da ‘UnclePan’ adlı bir kullanıcı, Apple Watch Pro’nun kare şeklindeki tasarımı hakkında yorum yaptı ve bu değişikliğin eski saat kayışlarının yaklaşmakta olan giyilebilir cihazla uyumlu olmamasının nedeni olduğunu söyledi. Apple’ın 7 Eylül Çarşamba günü gerçekleştireceği ‘Far Out’ etkinliği sırasında yeni akıllı saatini tanıtması bekleniyor. Bilmeyenler için cihazın daha sağlam bir tasarıma sahip olacağı ve olası bir düz gövdeye sahip olacağı söyleniyor. ekran ve 47 mm ile 48 mm arasında bir yerde ölçen bir ekran.

Apple, Apple Watch modellerinin ekran boyutunu kademeli olarak artırsa da, müşterilerin saat kayışlarını rahatça değiştirebilmeleri için uyumluluğu korudu. Şirket için bir ilk olan 999 dolarlık pahalı bir fiyat etiketine sahip olduğu söylenen Apple Watch Pro lansmanı ile bu rahatlığı ortadan kaldırabilir. Neyse ki Bloomberg muhabiri Mark Gurman, tüketicilerin neye hazırlıklı olması gerektiğini açıklamak için Twitter’a gitti.

@Markgurman “Apple Watch Pro’nun daha eski grupları destekleyeceğine inanıyorum – ancak yeni saatin boyutu göz önüne alındığında belki de tam olarak sığmayacak veya kusursuz görünmeyecekler.”

Yukarıdaki en son tweetine göre, kullanıcılar eski saat kayışlarını kullanabilecek ve onları Apple Watch Pro’ya takabilecekler, ancak uyum umdukları kadar temiz veya kusursuz olmayacak. Yepyeni bir iPhone 13 Pro’ya eşdeğer olan 999$’lık söylenti fiyatına ek olarak müşterilerden yeni saat kayışları için ekstra ücret almanın adil olmayacağına inanıyoruz.

Apple Watch Pro’nun daha eski grupları destekleyeceğine inanıyorum – ancak yeni saatin boyutu göz önüne alındığında belki de tam olarak sığmayacak veya kusursuz görünmeyecekler.

Apple Watch Pro’nun yanı sıra, normal bir sürüm ve bütçe bilincine sahip alıcıları hedefleyen bir SE varyantı ile karşılanmalıyız. Etkinlik sırasında daha fazla ayrıntıya sahip olacağız, bu yüzden daha fazla güncelleme için bizi takip etmeye devam edin.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir